MATBAA

1

Baskı ÖNCESİ

Baskı öncesi grafik tasarımla görsel olarak zenginleştirdiğimiz çalışmalarınızın, baskı öncesi hazırlık deparmanımızda tüm kontrolleri titizlikle incelenir, baskı hazırlıkları yapılan ve kontrolleri biten işleriniz ofset baskı departmanına sevk edilir.

Birikimlerimizi kağıda sizin için yön vermek ve onu size özel işlevsel ürünlere dönüştürmek için kullanıyoruz. Ambalajdan kataloğa, etiketten promosyona, baskılı tüm mecraalarda sayısız ürünü beğenilerinize sunuyoruz.

2

Baskı

Yüksek deneyim, teknolojik yatırımlarımız ve nitelikli personelimiz ile Bion Matbaacılık 1000m2’lik alanında 35 kişiyi geçen büyük bir aile. Başlangıçtan bugüne hiç durmadan yolumuza devam ediyoruz.

Ofset baskı makine parkurumuzu güçlendirerek 5 renk baskı özelliğine sahip Komori ofset baskı, 70x100 (2 Renk) ve
36x52 (2 Renk) Heidelberg baskı makinalarımız ile işlerinizi her zaman daha kaliteli ve hızlı basarak, kalitemiz güvencesi altında sizlere sunuyoruz.

3

Baskı Sonrası

Katalog, broşür, insert, özel kesim broşür seçenekleriyle istediğiniz türde kağıda sorunsuz baskılar gerçekleştiriyoruz.

Heidelberg ST 100 robotumuzdan selefon makinamıza, özel kesim makinalarımızdan spiral makinasına, Stahl marka kırım makinamızdan paketleme makinamız ile işlerinizi kırıyor, katlıyor, kesiyor ve kalite kontrolümüz altında paketleyip sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.Bütün bunları yaparken ‘mutlak müşteri memnuniyetini’ hedefliyoruz.

yukarı